Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

jasne, az teraz som si vsimol ze do Dohy:) tak vlastne este financne lepsie Sky Lounge

0 Citovat

Díky. 23 euro / 2 už se dá. Vyzkoušíme.

0 Citovat

tonic napsal(a):

jasne, az teraz som si vsimol ze do Dohy:) tak vlastne este financne lepsie Sky Lounge

Pokud máš MC, tak host je vždy za 23e i v JET i ve SKY, je to jedno, kam jdeš.

0 Citovat

dobre vediet, aj ked snubenica radsej preferuje SPAR a duty free :D

0 Citovat

A pokud máš náhodou MC World Elite, tak můžeš vzít až 4 hosty zdarma.

0 Citovat

nebo si stačí udělat dodatkovou kartu (u většiny bank zdarma) a jdete zdarma ona ;) Minulý týden při odletu z VIE do Londýna jsme takhle byli s přítelkyní v Jet Lounge.

0 Citovat

Vieden sa nam nejako rozbieha https://finweb.hnonline.sk/zahra...bratislavu

0 Citovat

A žeby ďalšia spoločnosť? https://www.etrend.sk/firmy/lacn...-hrac.html

0 Citovat

Ahojky, prosin o radu. S pritelem letime z videnskeho letiste, ale prijedeme vlakem na nadrazi franz josefs bahnhof, nevite nekdo jake jsou spoje, na jaky autobus nasednout?nam trochu strach ze se tam ztratime😀 diky Hanka

0 Citovat

http://bit.do/akosadostatnaletiskosgooglemaps

0 Citovat

Hladam spolujazdu na Schwechat na utorok 19.6. k rannemu odletu o 4:00 na Paphos cez Laudamotion, mam zaujem o 1 miesto, vdaka.

0 Citovat

Ahoj, máte někdo aktuální zkušenost s parkováním v Fischamendu někde v ulici? Je to stále možné, nezavedli tam např. parkovací zóny či něco podobného? Moc díky

0 Citovat

staci vytisknuta letenka od ryanu nebo se musi, jako napriklad v linzi, na prepazku jeste pro letenku? docela nas to v linzi pred cca 4mi lety prekvapilo, jinde jsem to nezazil.


0 Citovat

Na přepážku nemusíš. 

0 Citovat

Ahoj,

může mi nějaký zkušený cestoval poradit, zda když máme odlet z Vídně v 5:40 na Mallorku, tak když přijedeme na letiště se Student agency v 4:30, zda to je dostačující? Jako chápu, že moc nějaká rezerva tam není, ale jak moc je to na hraně? Jinak bychom museli jet předchozím autobusem, ale ten tam bude už o půlnoci a 5h se nám čekat nechce. Předpokládám, že ve středu ráno žádná extra doprava by být neměla.

Díky za radu

0 Citovat

To se obávám, že je příliš nízká časová rezerva. Jede ten autobus přes Brno? Pokud ano, pojede přes Nové Mlýny, kde je teď provoz řízen semafory a aspoň podle televize se tvoří kolony i v noci. Jinak rezerva 1 hod 10 min je na hraně i bez zpoždění autobusu. Pokud vím, ráno odlétají rovnou čtyři lety Laudy na Mallorku s 10 minutovými intervaly a dá se čekat nával koupáků na bezpečnostní kontrolu... Na cestu zpátky bych to risknul, ale pro cestu tam? 

0 Citovat

Lukáš napsal(a):

Ahoj,

může mi nějaký zkušený cestoval poradit, zda když máme odlet z Vídně v 5:40 na Mallorku, tak když přijedeme na letiště se Student agency v 4:30, zda to je dostačující? Jako chápu, že moc nějaká rezerva tam není, ale jak moc je to na hraně? Jinak bychom museli jet předchozím autobusem, ale ten tam bude už o půlnoci a 5h se nám čekat nechce. Předpokládám, že ve středu ráno žádná extra doprava by být neměla.

Díky za radu

Není to dostačující. Já bych tedy jistě nespoléhal na to, že dojede bus přesně na čas, kdy i tak to je na hraně. Kolik stojí dovolená? Vyplatí se, aby celá propadla, když bude z nějakého důvodu bus opožděn o 20 minut?

0 Citovat

My letěli ve středu minulej týden, sic jsme jeli autem z Olomouce, ale naprosto bez provozu. Těžko říct jak to bude probíhat teď když jsou prázdniny, i když většina národa určitě vypadne už dnes, případně teď o víkendu, nebo až ze středy na čtvrtek skrz státní svátky. Na letišti všechno proběhlo rychle.

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Na přepážku nemusíš. 

Děkuji

0 Citovat

Ahoj všem, chci se zeptat na vlak na letiště. Pojedeme ze stanice "Schwechat". Nevíte zda je možné jízdenky koupit přímo ve stanici nebo se musí koupit online? A pokud pouze přes internet, platí jízdenka např. celý den dokud nenastoupím na vlak nebo pouze na vybraný čas odjezdu vlaku? Moc díky :)

0 Citovat

V dnešnej dobe pomaly aby človek rezervoval rohlíky online v Tescu, prip. na presný čas odchodu metra mesiac vopred :) sú tam automaty na lístky, netreba nič riešiť vopred.

0 Citovat

A dá se bezproblému zaplatit i kartou.

0 Citovat

A nejde si vzít nějaká eura pro jistotu sebou. Copak cestuješ jen s kartou?

0 Citovat

niemandos napsal(a):

A nejde si vzít nějaká eura pro jistotu sebou. Copak cestuješ jen s kartou?

Já v drtivé většině jen s kartou. Ale souhlas, že se mi posledně eura hodily díky shodě náhod :)

0 Citovat

Super, moc děkuju za info :)

0